قیمت بالابر ساختمانی موتوژن در مشهد و تهران را از نمایندگی های سهند ابزار بخواهید. بالابر ساختمانی موتوژن به دلیل راه اندازی راحت و رسیدن به سرعت نامی در حداقل زمان ممکن محبوبیت دارد. ما در اینجا بالابر ساختمانی سهند سری 1326 با دینام موتوژن را به صورت مختصر توضیح می دهیم. لینک اطلاعات بیشتر و قیمت نیز آورده شده است.
بالابر ساختمانی مجهز به دینام تک فاز موتوژن با قدرت 3 اسب بخار، توان حمل 350 کیلوگرم بار را دارد. در سری 1326 دینام موتوزن تبریز به همراه گیربکس چدنی کاردان اصفهان بکار رفته است. گیربکس کاردان اصفهان با پوسته چدنی و ضریب تبدیل 48 به 1 مناسب محیط های کاری با تنش زیاد می باشد.دنده های گیربکس چدنی کاردان از جنس فسفر برنز است . فسفر برنز خاصیت ضد خوردگی دارد و به دنده برنجی معروف است. بالابر ساختمانی موتوژن در مشهد و تهران را می توانید به صورت حضوری بازید نمایید و تفاوت پایه بالابر و سایر قطعات آن را مشاهده نمایید. ضخامت پایه سهند 2.5 میلیمتر ، طول ریل 3 متر و کالسکه پروفیلی است. تمام قطعات شامل فولی، یاتاقان و بلبرینگ ها نو و دسته اول هستند.بر روی بالابر های سهند 25 متر سیم بکسل 7 لا نتاب نصب شده است.
بالابر ساختمانی 1326 با کلیدهای آلومینیومی و فایبرگلاس ساخت شرکت پویان و پویا اصفهان عرضه می شود.

بالابر ساختمانی موتوژن سهند مدل 1326/10،1326/20،1326/30

بالابر ساختمانی موتوژن در فروشگاه سهند ابزار مشهد و تهران با سه مدل مختلف کلید بالابر عرضه می شود
بالابر موتوژن سهند مدل 1326/10 : الکتروموتور موتوژن، گیربکس حلزونی VF86 کاردان چدنی، پایه سنگین سهند، کلید پویان
بالابر موتوژن سهند مدل 1326/20 : الکتروموتور موتوژن تبریز، گیربکس حلزونی VF86 کاردان چدنی اصفهان، شاسی سنگین سهند، کلید پویا آلومینیومی
بالابر موتوژن سهند مدل 1326/30 :الکتروموتور موتوژن تبریز،گیربکس حلزونیVF86 کاردان چدنی، پایه بالابر سنگین سهند، کلید پویان عایق نشکن
مجموعه بالابر ساختمانی سهند با الکتروموتور موتوژن و گیربکس های مختلف را در جدول شماره 4 از لیست بالابر موتوژن تبریز را مشاهده نمایید.