میکسر بتن 300 لیتری ، بتونیر سهند مدل 1422 دارای الکتروموتور تک فاز تاپ ایتال ساخت چین می باشد. مکانیزم گردش دیگ در میکسر بتن ساز سهند از نوع دنده کمر و مکانیزم حرکت دهانه دیگ فرمان گیربکسی است.
به طور کلی بتونیر 300 لیتری در مناطق شهری با برق تک فاز و در مناطقی که دسترسی به برق وجود ندارد با موتور بنزینی راه اندازی می شود. قیمت بتونیر برقی با توجه به کیفیت دینام، استحکام شاسی و ضخامت ورقه فولادی دیگ متفاوت است. می توانید لیست قیمت بتونیر 300 لیتری برقی را اینجا مشاهده نمایید.

الکتروموتور بتونیر(میکسر بتن) سهند مدل 1422

دینام تاپ ایتال چینی تک فاز با قدرت 3 اسب بخار

میکسر بتن سهند مدل 1422 مجهز به دینام تاپ ایتال (TOP ITAL) است.الکتروموتور تاپ ایتال که نماد تایید اتجادیه اروپا را بر روی پلاک خود دارد دارای قدرت 3 اسب بخار و توان 2.2 کیلو وات با سرعت 1440 دور در دقیقه است. مزیت الکتروموتورهای چینی نسبت به ایرانی تعمیر و نگهداری آسانتر و ارزان تر آن است اما باید دقت داشت جریان راه اندازی موتورهای چینی بالاتر از نمونه های داخلی است و چنانچه فاصله منبع تغذیه تا محل به کار گیری میکسر بتن زیاد باشد به دلیل افت ولتاژ مسیر ممکن است دینام استارت نخورد و راه اندازی نشود.

دینام تاپ ایتال تک فاز مناسب میکسر بتن 300 لیتری سهند مدل 1422

گیربکس بتونیر (میکسر بتن) سهند مدل 1422

گیربکس حلزونی VF86 بهکار اصفهان

بتونیر (میکسر بتن) سهند مدل 1422 با استفاده از فرمان و گیربکس حلزونی VF86 اصفهان دهانه بتونیر را در زمان بارگیری و تخلیه دیگ تنظیم می نماید. مزیت گیربکس حلزونی VF86 بهکار جنس دندانه های آن است. دندانه های گیربکس حلزونی بهکار از آلیاژ برنز است که به دندانه برنجی نیز معروف می باشد. این آلیاژ ضد سایش بوده و بر خلاف دندانه های چدنی سایر گیربکس ها، زیر فشار خورد نمی شود.

گیربکس حلزونی Vf86 بهکار ساخت اصفهان مناسب بتونیر فرمان گیربکسی

شاسی و بدنه بتونیر(میکسر بتن) سهند مدل 1422

شاسی مستحکم با پایه های کوتاه و بدنه دیگ با ضخامت 3 میلیمتر

بتونیر (میکسر بتن) سهند مدل 1422 دارای طراحی ارگونومیک و مستحکم می باشد.کوتاهی پایه های شاسی سهند باعث حفظ تعادل دیگ شده و به کاربر اجازه می دهد راحتتر به دهانه دیگ دسترسی داشته باشد.استفاده از قوطی با ضخامت بیشتر مزیت دیگر شاسی سهنداست که آن را مستحکم نموده است.
از مسائلی که شاید بیشتر مورد توجه همکاران با تجربه قرار دارد ضخامت و جنس ورق دیگ است. در میکسر بتن سهند مدل 1422 از ورق فولادی با ضخامت 3 میلیمتر استفاده شده است . اگرچه دیگ های با ضخامت 2 میلیمتر قیمت مناسب تری دارند اما به سرعت بر اثر برخورد با مصالح ساییده شده و دچار نشتی می شوند و صرفه اقتصادی ندارد.
سرویس و نگهداری بتونیر 300 لیتری برقی تکفاز