قیمت بالابر ساختمانی الکو با دینام الکتروآسیا ساخت سمنان در رنج متوسط بازار بالابر قرار می گیرد. در این مطلب ضمن بررسی عوامل موثر بر قیمت بالابر ساختمانی الکو با سه مدل از بالابرهای مجموعه سهندابزار آشنا می شوید. در پایان مطلب لینک مشخصات و قیمت این 3 مدل قرار گرفته است.
دینام الکترو آسیا طرح الکو مجهز به سیم پیچ پیچی تخم مرغ شکلی مسی است. ساختار سیم پیچ الکتروموتور باعث پایین آمدن حداکثر جریان مجاز سیم پیچ شده است. و این به معنای راه اندازی راحت تر بالابر می باشد.دینام الکترو آسیا تک فاز و با قدرت 3 اسب بخار است. به این معنا که بار تا 250 کیلوگرم را تا ارتفاع 20 متر می تواند جابجا کند. برای ارتفاعات بیشتر یا باید توان موتور بیشتر شود و یا بارگیری در وزن های کمتر صورت گیرد.
در انتخاب شاسی بالابر باید به استحکام کالسکه ، طول ریل، ضخامت گوشته پایه ها دقت کافی داشت. استفاده از شاسی با کالسکه ناودانی، ریل های کوتاه و پایه هایی با ضخامت کمتر از 2 میلیمتر توصیه نمی شود. شاسی سنگین سهند دارای کالسکه پروفیلی مستحکم،طول ریل 3 متر با وزن 30 کیلوگرم است. ضخامت پایه ها و بازوها در شاسی سنگین سهند 2.5 میلیمتر است.
در سری بالابر 1223 از گیربکس حلزونی سهند مدل Vf86 استفاده شده است. گیربکس های سهند اصفهان با ضریب تبدیل 56 به 1 در رده گیربکس های قدرتی با دنده های برنجی و ضد خوردگی دسته بندی می شود.

قیمت بالابر ساختمانی الکو مدل 1223/10،1223/20،1223/30

در مجموعه بالابر ساختمانی ایرانی سهند سری 1223 سه مدل بالابر قرار گرفته است.
بالابر ساختمانی الکو سهند مدل 1223/10 : الکترو آسیا طرح الکو، گیربکس سهند حلزونی VF86، شاسی سنگین سهند، کلید پویان
بالابر ساختمانی الکو سهند مدل 1223/20 : الکتروآسیا طرح الکو، گیربکس سهند حلزونی VF86، شاسی سنگین سهند، کلید پویا آلومینیومی
بالابر ساختمانی الکو سهند مدل 1223/30 :الکتروآسیا طرح الکو،گیربکس سهند حلزونیVF86، شاسی سنگین سهند، کلید پویان عایق نشکن
مجموعه بالابر های برقی ساختمانی سهند با الکتروموتور الکو ایرانی و گیربکس های مختلف را در جدول شماره 3 در لیست بالابر ساختمانی الکو ایرانی را مشاهده نمایید.