بالابر ساختمانی سریB-1023، مجهز به دینام چینی استریم و گیربکس سهند اصفهان است و با دو نوع کلید آلومینیومی و یک مدل کلید فایبرگلاس ارائه می شود. این قطعات اصلی به همراه سایر اجزا و قطعات بر روی شاسی سنگین سهند نصب می شود. در ادامه توضیحات مختصری در رابطه با این قطعات آورده شده و در انتها ی مطلب لینک بالابر های سری 1023 آورده شده. شما می توانید قیمت و مشخصات بیشتر در رابطه با هر مدل را ملاحظه نمایید. مشاهده لیست انواع بالابر ساختمانی چینی و ایرانی

بالابر ساختمانی دینام چینی استریم و گیربکس حلزونی اصفهان

دینام چینی بالابر ساختمانی استریم با برق تک فاز شهری راه اندازی می شود. موتور الکتریکی استریم توان الکتریکی 2.2 کیلو وات را به قدرت مکانیکی 3 اسب بخار تبدیل می نماید. سرعت گردش شفت دینام 1450 دور در دقیقه می باشد و حداکثر جریان مجاز موتور 17.8 آمپر است.
گیربکس حلزونی به کار رفته در بالابر ساختمانی چینی سری 1023 ساخت شرکت سهند اصفهان است. گیربکس حلزونی سهند مدل VF86 دارای دنده هایی با ضخامت و پهنای بیشتر و از جنس فسفر برنز است. گیربکس هایی با دنده هایی از فسفر برنز به گیربکس های دنده برنجی معروف هستند. اهمیت دنده های برنجی خاصیت ضد خوردشوندگی آن است.

شاسی بالابر ساختمانی سهند با دینام چینی سری 1023

شاسی سهند به کار رفته در بالابر ساختمانی 1023در رده بدنه های مستحکم و سنگین است. کالسکه پروفیلی، ضخامت گوشته 2.5 میلیمتر و ریل 3 متری از ویزگی های بدنه بالابر ساختمانی دینام چینی استریم سهند است.
25 متر سیم بکسل 7 لا تابیده به دور قرقره شاسی بالابر ساختمانی با ظرفیت 40 متر پیچیده شده است و یاتاقان UCP 250 به منظور قرار دادن محور قرقره در موقعیت مناسب به کار می رود . جنس حلقه و ساچمه های یاتاقان از کروم فولاد است.

کلید بالابر پویان با روکش آلومینیوم و فایبرگلاس، کلید بالابر پویا

بر روی بالابر های سری 1023 سه نوع کلید اهرمی نصب می شود. کلید اهرمی وظیفه کنترل جهت حرکت بالابر ساختمانی را بر عهده دارد. کلید پویان ساخت اصفهان کنتاکت های با کیفیت خود را در دو قاب چدنی و فایبرگلاس ارائه می دهد. حداکثر جریان مجاز کنتاکت های بالابر پویان 30 آمپر است. کلید بالابر پویا یکی از قدیمی ترین ها و با کیفیت ترین ها در زمینه تولید کلید بالابر در اصفهان است . حداکثر جریان مجاز کنتاکت ها در کلید بالابر پویا 25 آمپر است.
بالابر ساختمانی 1023/10 با کلید بالابر پویان با روکش آلومینیومی
بالابر ساختمانی 1023/20 با کلید بالابر پویا با روکش آلومینیومی
بالابر ساختمانی 1023/30 با کلید بالابر پویان با روکش فایبرگلاس نشکن