برای کسب موفقیت هیچ رازی وجود ندارد.
موفقیت تنها نتیجه پیش بینی درست، کار سخت و درس گرفتن از ناکامی هاست.

کلین پاول

درباره سهند بالابر

تولید کننده ابزار ساختمانی و صنعتی

مجموعه سهند بالابر، به عنوان یکی از تولید کننده گان ابزار ساختمانی و صنعتی با کیفیت، معتقدیم، رضایتمندی مشتریان معنای حقیقی موفقیت کاری است. مشتریان قدیم و همراهانی که تازه به جمع ما می پیوندند بزرگترین پشتوانه کاریمان هستند و ما با بالابردن کیفیت و ایمنی تولیدات به اعتمادشان احترام می گذاریم. 
اگر چه در حال حاضر بیش از هر زمان و هر مکان دیگری، ساختن سخت به نظر می رسد، اما با اشتیاق به راه خود ادامه می دهیم.

سهند بالابر چه محصولاتی تولید می کند؟

درباره خرید اینترنتی از سایت سهند بالابر 

سهند بالابر در صنعت ابزار ساختمانی و صنعتی بیش از 30 سال سابقه دارد. سایت سهند بالابر از سال 1396 به صورت تخصصی در زمینه معرفی و تامین تولیدات ابزار ساختمانی مانند بالابر ساختمانی، بتونیر، قیچی میلگرد بر و قطعات جانبی مرتبط با برند سهند و مارال فعالیت می کند.
یکی از مهم ترین اهداف پیش روی ما فراهم آوردن دسترسی هرچه سریع تر و آسان تر از تمام نقاط کشور به محصولات تولیدی با کیفیت در مجموعه سهند بالابر و ارسال بی وقفه آن می باشد. 
جهت کسب اطلاع از خرید اینترنتی از فروشگاه سهند بالابر به قسمت تماس با سهند بالابر مراجعه نمایید. 

درباره مرکز تولید و نمایندگی های سهند بالابر

واحد اصلی تولید ابزار و دفتر فروش مرکزی سهند بالابر، واقع  در تهران است. علاوه بر اینکه امکان ثبت سفارش اینترنتی از سراسر کشور در سایت و با هماهنگی دفتر مرکزی (تهران) وجود دارد،  می توانید به صورت تلفنی و یا حضوری از نمایندگی های سهند بالابر در سراسر ایران خرید نمایید.

 

“تیم طراحی و تولید”
دراین تیم سعی بر آن است تا با بهترین مواد اولیه بتوانیم به یک محصول با کیفیت و شایسته با ابعاد صحیح و کارکرد ایمن برسیم.

“تیم مشاوره و فروش”
اصل اساسی در تیم فروش سهندبالابر رضایت و اعتماد مشتریان است. اعضای این تیم شامل افراد حاضر در فروشگاه که مشتریان در خرید های حضوری خود ملاقات می کنند و اعضای پشتیبان فروشگاه اینترنتی است.

“تیم تبلیغات و تولید محتوا “
وقتی پای فروش و کسب و کارها به اینترنت باز می شود وجود یک تیم تبلیغات و تولید محتوا برای رقابت سالم با رقبا الزامی است.

“تیم مالی و اداری”
این تیم هم یکی دیگر از چرخ دنده ها در ساختار سهندبالابر است . مسئولیت این عزیزان مشابه سایر شرکت ها رسیدگی به ثبت سفارشات و امور مالی است.

 خواهشمندیم ما را از نظرات و پیشنهادات خود محروم نفرمایید و با ما در تماس باشید.