سهند بالابر ؛ کیفیت ، ایمنی ، احترام

بالابر های ساختمانی و بتونیر یکی از تجهیزات بسیار پر کاربرد در ساخت و ساز و عملیات های عمرانی محسوب می شوند.
به دلیل ارتباط مستقیم کاربر انسانی با بالابر های ساختمانی ، داشتن فاکتور های ایمنی و کیفیت یکی از مهم ترین راهکار های جلوگیری از خطرات است .
در حاضر حاضر مفتخریم که با یک سال سابقه کاری با عنوان سهندبالابردر فضای رقابتی شدید بازار توانسته ایم اعتماد مشتریان خود را به درستی جلب نماییم و امید داریم که بتوانیم به عنوان تولید کننده انواع بالابر های ساختمانی و بتونیر، بخش کوچکی از نیاز جامه را به درستی برطرف سازیم.

تیم های کاری

تیم طراحی و تولید

دراین تیم سعی بر آن است تا با بهترین مواد اولیه بتوانیم به یک محصول با کیفیت و شایسته با ابعاد صحیح و کارکرد عالی برسیم.

تیم مشاوره و فروش

اصل اساسی در تیم فروش سهندبالابر رضایت و اعتماد سازی مشتریان است. اعضای این تیم شامل افراد حاضر در فروشگاه که مشتریان در خرید های حضوری خود ملاقات می کنند و اعضای پشتیبان فروشگاه اینترنتی است.

تیم تبلیغات و تولید محتوا

وقتی پای فروش و کسب و کارها به اینترنت باز می شود وجود یک تیم تبلیغات و تولید محتوا برای رقابت سالم با رقبا الزامی است.

تیم مالی و اداری

.این تیم هم یکی دیگر از چرخ دنده ها در ساختار سهندبالابر است .البته شرح مسئولیت این عزیزان مشابه سایر شرکت ها رسیدگی به ثبت سفارشات و امور مالی است.

جوان هستیم و چشم به فردا داریم. امیدواریم بتوانیم با تلاش بیشتر جای خالی خیلی از نداشته هایمان را پر کنیم. در این مسیر هر روز سعی کردیم بزرگتر شویم وحتی یک لحظه متوقف نشویم. خواهشمندیم ما را از نظرات و پیشنهادات خود محروم نفرمایید و با ما در تماس باشید .